Edycje architektoniczne i wnętrz w Photoshopie

Kurs dostępny od 15-tego sierpnia 2022

Na tym kursie nauczysz się od początku do końca edytować zdjęcia architektury i wnętrz.

Poznaj techniki które umożliwią Ci tworzyć spektakularne zdjęcia architektoniczne i aktywnie rozwiązywać potencjalne problemy podczas sesji, aby zoptymalizować proces postprodukcji. Następnie dowiedz się, jak skonfigurować programy Adobe Photoshop, Camera Raw i Adobe Bridge oraz jak klasyfikować zdjęcia.

Wejdź w fazę edycji, odkrywając, jak przetwarzać obrazy w Camera Raw lub Lightroom i stosować podstawowe poprawki, takie jak korekty linii i korekty zniekształceń obiektywu. Zapoznaj się z najpopularniejszymi typami edycji używanymi w tym stylu fotograficznym: kadrowanie, usuwanie rozpraszających elementów i wiele innych. Naucz się retuszować niebo na swoich zdjęciach i tworzyć warstwy, aby dodać ostatnie szlify.

Na koniec dowiedz się, jak zapisywać, rozmieszczać i eksportować wsadowo pliki, a także organizować kolekcję obrazów w programie Adobe Bridge. Pod koniec tego kursu będziesz mieć wszystkie narzędzia potrzebne do pełnej edycji fotoreportażu architektonicznego.

Dla kogo jest ten kurs online?

Ten kurs jest przeznaczony dla fotografów architektonicznych, architektów, inżynierów, projektantów wnętrz i wszystkich zainteresowanych poznaniem tworzenie zdjęć wnętrz i reportażu architektonicznego.

Wymagania i materiały

Zalecana jest podstawowa znajomość fotografii i edycji obrazu.

Będziesz potrzebować aparatu fotograficznego lub smartfona oraz komputera z Adobe Photoshop, Camera Raw i Adobe Bridge.

About Instructor

Not Enrolled
PLN Dołącz do kursu