Kurs ArchiCADa

Twinmotion / Blender / SketchUp / Photoshop i inne dla projektantów wnętrz

Szkolenia dostępne razem z kursem ArchiCADa bez konieczności ponoszenia dodatkowej opłaty

Ucz się wygodnie kiedy chcesz i jak chcesz

Dzięki platformie szkoleniowej masz dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych 24/7. Sam decydujesz kiedy i jak się uczysz. A dodatkowo masz dostęp do dodatkowych materiałów takich jak:

Prywatne lekcje na ZOOMie

Możesz korzystać z prywatnych konsultacji online na ZOOMie, podczas których otrzymujesz spersonalizowaną pomoc na żywo dla siebie.

Gratyfikacja, czyli ucz się i korzystaj z materiałów PREMIUM

Ucząc się, oglądając lekcje, a nawet korzystając z pomocy na forum zdobywasz dodatkowe punkty, które możesz wymieniać na dodatkowe materiały szkoleniowe. Każdego miesiąca pojawiają się nowe materiały, a w śród nich znajdziesz np.:

Utrwalające spotkania

Dwa razy w roku odbywają się spotkania utrwalające przeznaczone tylko dla kursantów. Rozmawiamy wtedy o nowościach w programie i ćwiczymy dotychczas zdobytą wiedzę na konkretnym przykładzie projektu wnętrza

Dzięki wygodnej nauce online miałam okazję szkolić ludzi w takich krajach jak Tajlandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Niemcy, Hiszpania, czy USA.
Zaczynałam od uczenia obsługi ArchiCADa studentów architektury na politechnikach w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu. W ciągu parunastu lat przeszkoliłam parę tysięcy osób, napisałam 2 podręczniki do obsługi programu ArchiCAD dostępne jedynie dla moich kursantów a także sama uczestniczyłam w wielu szkoleniach organizowanych przez producenta programu, firmę Graphisoft.
Teraz pora na Ciebie! Ucz się wygodnie gdzie chcesz i jak chcesz. Pracuj w ArchiCADzie mądrze, a nie dłużej

Prosty plan
na wygodną naukę

Wybierz plan odpowiadający Twoim potrzebom i zacznij naukę już za chwilę.

Możesz także skorzystać z oferty Kup teraz zapłać za 30 dni, korzystając z metody płatności Twisto.

MIESIĄC

Idealny dla osób chcących szybko nauczyć się programu i robić stałe postępy, bez ponoszenia wysokich kosztów.

199 zł
KWARTAŁ

Idealny dla osób, które nie chcą przejmować się dokonywaniem comiesięcznych opłat i chcą korzystać z materiałów przez dłuży okres czasu

Best seller!
599 zł
NA ZAWSZE

Opcja dla osób, które chcą mieć dostęp do każdej możliwej aktualizacji kursu na zawsze w każdej możliwej formie

2499 zł

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy otrzymam dostęp do materiałów?

Dostęp otrzymujesz natychmiast po dokonaniu opłaty, niezależnie jaki mamy dzień, ani która jest godzina.

Czy mogę zrezygnować ze subskrypcji?

Możesz w każdej chwili samodzielnie anulować subskrypcję klikając odpowiednią opcję po zalogowaniu się na swoje konto. Informacje o tym otrzymasz w szczegółowym mailu od nas w chwili dołączenia do programu. W każdej chwili możesz także skontaktować się z nami i pokażemy jak to zrobić.

Czy mogę wstrzymać opłacanie subskrypcji i wrócić do niej po jakimś czasie?

Jak najbardziej tak. Możesz wstrzymać opłacanie subskrypcji na dowolny okres czasu. Pamiętaj jedynie, że przez ten okres nie będziesz mieć dostępu do materiałów platformy.

Czy otrzymam certyfikat?

Każde szkolenie, nie zależnie czy jest to kurs ArchiCADa czy dodatkowe szkolenia otrzymane w ramach punktów potwierdzane są odpowiednim zaświadczeniem. Wszystko co musisz zrobić to przerobić wszystkie lekcje kursu oraz wykonać zadania oraz testy jeśli takie występują w kursie.

Czy subskrypcja jest automatycznie odnawialna?

Tak. Subskrypcje miesięczne i kwartalne odnawiają się automatycznie. Dzięki temu nie musisz matrwić się utratą dostępu do nauki po upływie 30 czy 90 dni.

Czy będę mieć dostęp do przerobionych materiałów po wygaśnięciu subskrypcji?

Nie. Aby mieć dostęp do szkolenia i subskrypcji musisz mieć opłaconą subskrypcję. Anulowanie lub wygaśnięcie subskrypcji anuluje dostęp do szkolenia i wszystkich materiałów.

Czy otrzymam fakturę?

Oczywiście. faktura jest wystawiana na podstawie danych podanych podczas zapisu do programu w ciągu 7 dni roboczych i przesyłana do Ciebie mailem. Jeśli chcesz zmienić dane do faktury po prostu daj nam o tym znać przed upływem 7 dni.

Mam inne pytanie

Możesz skontaktować się z nami na liveczacie lub pisząc bezpośrednio na hello@program100.pl

Zacznij projektować w ArchiCADzie

już dziś