Twórz projekty wnętrz w ArchiCADzie z łatwością

Przyspiesz pracę nad każdym projektem o 70% procent, odzyskaj swój wolny czas i pieniądze, które wydajesz na dodatkowe programy

Już jesteś kursantem? ZALOGUJ SIĘ

Jak teraz wygląda Twoja praca w ArchiCADzie?

Spędzasz godziny na ręcznym rysowaniu poszczególnych ścian, okien... Następnie jeszcze więcej czasu na szukaniu obiektów, chociaż wszystko co znajdujesz to oczywiście nie to, czego potrzebujesz, a gdy już znajdziesz, nagle okazuje, że Twój komputer zaczął zwalniać i praca nad projektem trwa wieki. A na końcu dochodzisz do etapu drukowania i w tym momencie zaczynają oblewać Cię zimne poty... o ile nie poddałeś się wcześniej ;)

Jeśli dokładnie tak się czujesz podczas projektowania w ArchiCADzie to wiedz, że nie jesteś sam. Dokładnie tak samo czują się nie tylko początkujący użytkownicy programu. 

Zwłaszcza jeśli jesteś samoukiem wiele rzeczy robisz "na około" bo nie jesteś świadomy tego, że ArchiCAD posiada cały ogrom ukrytych funkcji, które przyspieszają pracę parędziesiąt razy.

Ale to nie Twoja wina. Każdy zaczynając pracę w nowym programie w pierwszej kolejności szuka informacji jak zacząć w nim projektować. Jak rysować ściany, podłogi. Jak modelować schody, czy jak stworzyć przekrój. 

YouTube I bezpłatne tutoriale także obfitują w tego typu tutoriale, a nie jak mądrze projektować.

Skutek? Nawet jeśli potrafisz wymodelować cały budynek, to wiele rzeczy robisz znacznie wolniej niż mógłbyś, tracąc na tym swój czas i pieniądze.

Kurs ArchiCAD 26 dla projektantów wnętrz

Dlatego stworzyłam kurs, który jest w 100% skoncentrowany na mądrym wykorzystywaniu opcji w ArchiCADzie, tak abyś z każdym kolejnym projektem oszczędzał coraz więcej czasu i pieniędzy jakie poświęcasz na wykonanie projektu.

Szkolenie, które pokaże Ci jak stworzyć projekt od chwili zaimportowania planu od swojego klienta na wizualizacjach w ArchiCADzie i postprodukcji w Photoshopie kończąc

Oto co otrzymujesz z chwilą dołączenia do naszego grona

W chwili gdy do nas dołączysz automatycznie aktywuje się dla Ciebie konto, które da Ci dostęp do następujących elementów

KURS ARCHICAD 26

Całkowicie nagrany od nowa kurs pokazujący w jaki sposób projektować mądrze w najnowszej wersji programu ArchiCAD 26 

(kurs dostępny od 10 października)

PODRĘCZNIK PDF

Autorski podręcznik dopasowany do tematyki szkolenia wraz z listami kontrolnymi, które pomogą Ci w przyszłości łatwiej projektować samodzielnie w ArchiCADzie

Podręcznik uzupełniony jest o dodatkową wiedzę, listy kontrolne, które przydają się każdemu projektantowi wnętrz.

LEKCJE PRYWATNE NA ZOOMIE

Każdy uczestnik szkolenia ma dostęp do 5h prywatnych lekcji na ZOOMIE.

Dzięki temu masz pewność, że możesz skorzystać z pomocy i rozwiać wszelkie wątpliwości, aby naprawdę nauczyć się obsługi tego programu.

O autorce szkolenia

Dzięki wygodnej nauce online miałam okazję szkolić ludzi w takich krajach jak Tajlandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Niemcy, Hiszpania, czy USA. 


Zaczynałam od uczenia obsługi ArchiCADa studentów architektury na politechnikach w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu. W ciągu parunastu lat przeszkoliłam parę tysięcy osób, napisałam 2 podręczniki do obsługi programu ArchiCAD dostępne jedynie dla moich kursantów a także sama uczestniczyłam w wielu szkoleniach organizowanych przez producenta programu, firmę Graphisoft.
Teraz pora na Ciebie! Ucz się wygodnie gdzie chcesz i jak chcesz. Pracuj w ArchiCADzie mądrze, a nie dłużej

Co mówią uczestnicy o kursie

Wszelkie webinary i filmiki na stronce są bardzo dla mnie przydatne

Cenie sobie bardzo możliwość zadania pytania odnośnie wszystkiego związanego z programem oraz szybką pomoc i wyjaśnienie. Planuję wykupienie dalszej subskrypcji, bo na pewno dalsza pomoc i wspolpraca beda mi potrzebne 

Kompleksowy kurs, brak zbędnego wstępu i własnych historii.

Adekwatne do potrzeb projektanta wnętrz.

Przejrzyste i dokładne tłumaczenie programu.

Zawsze polecam Pani szkolenia kolegom z uczelni.

Polecam mega super sprawa.

Ciekawy sposób rozwiązywania problemów na etapie więcej niż zaawansowanym, a dodatkowo dedykowanych architektom, a nie tylko pomoc przy użytkowaniu samego programu, którą można znaleźć w podręczniku.

Zdecydowanie polecam - szybko i łatwo można nauczyć się programu

Po prostu nie szukaj niewiadomo jakich różnych metod na naukę, zrób TEN kurs i zacznij zarabiać ;-)

Bardzo polecam, jestem zaskoczona taką formą, dostępnością i odpowiedzią na KAŻDY problem z AC w tak krótkim czasie. Pani Beata zasypuje nas taka ilością dodatków, profitów, i pozytywnych słów, ze nie sposób przejsc „obok” nie zaglądając co dzisiaj nowego


Kurs ArchiCADa tydzień po tygodniu

Tego się nauczysz na programie

1

Tydzień 1: Start w ArchiCADzie

Przygotowanie ArchiCADa do swoich potrzeb oraz rozpoczęcie pracy nad wzorcem w ArchiCADzie. Poza oswojeniem się z samym programem zobaczysz co na samym początku powinieneś wykonać w programie, aby dalsza praca nad projektem była przyjemna i szybka.

2-3

Tydzień 2 - 3: Modelowanie w ArchiCADzie

Przez kolejne dwa tygodnie będziemy tworzyć konkretny projekt domu jednorodzinnego wykorzystując w tym celu niemal każde z możliwych narzędzi, abyś zawsze wiedział jak używać poszczególne narzędzia w przyszłości.

4

Tydzień 4: Kolejna koncepcja projektu

Jak na projektanta wnętrz przystało wykonany nie jeden, a dwie różne koncepcje projektu wykorzystując w tym celu opcje i funkcje, które są dostępne w ArchiCADzie. Dzięki temu nie będziesz tworzyć kolejnej kopii tego samego projektu. Wszystko będzie tworzone w jednym dokumencie, dzięki czemu ograniczysz do niemal zera prawdopodobieństwo popełnienia błędów.

5

Tydzień 5: Aranżacja wnętrz

W tym tygodniu zajmiemy się jednym z najważniejszych tematów dla projektantów wnętrz. Nauczysz się obiekty, które już są dostępne w ArchiCADzie, a także importować nowe, jak i tworzyć od podstaw swoje własne. Nie pominiemy także takich tematów jak projektowanie mebli kuchennych, czy własnych modeli drzwi.

6

Tydzień 6: Dokumentacja projektu

Pora przygotować teczkę projektu. Wykonać wszystkie niezbędne plany, przekroje, rozwinięcia ścian, detale. Stworzyć zestawienia i kosztorysy. I tym właśnie zajmiemy się w 6 tygodniu naszego kursu ArchiCADa

7

Tydzień 7: Wizualizacje tylko w ArchiCADzie 

Wydałeś nie małe pieniądze na program ArchiCAD i szukasz kolejnego programu, w którym będziesz robić wizualizacje? Czy jest sens? Czy naprawdę chcesz tracić pieniądze na kolejny program i czas na naukę i renderowanie w innym programie? Zobaczysz, jak z łatwością wykorzystać ogromne możliwości jakie daje ArchiCAD nie tylko w tworzeniu Renderów, ale także animacji i scen VR 

8

Tydzień 8: Pora na drukowanie i eksportowanie projektu

Na końcu poskładamy wszystko w całość i nauczysz się drukować i eksportować projekt w taki sposób, aby nie musieć nawet się zastanawiać nad drukowaniem kolejnych projektów, bo one same będą przygotowywać się do drukowania w przyszłości. 

BONUSY

Ale kurs ArchiCADa to nie wszystko do czego dostajesz dostęp.
Ponieważ prowadzę szkolenia z ArchiCADa od ponad 17 lat razem z kursem otrzymujesz dostęp do rzeczy, które zostały przeze mnie stworzone przed ostatnie lata. A w śród nich znajdziesz m.in:

Archiwalny kurs ArchiCADa

Razem z nową wersją szkolenia otrzymujesz dostęp także do dotychczasowej wersji kursu, a razem z nim ponad 300 nadal aktualnych tutoriali

Kurs Twinmotion

Uważasz, że wizualizacje w ArchiCADzie to jednak nie dla Ciebie? Zapraszam do przetestowania programu Twinmotion, ponieważ otrzymasz dostęp do kursu Twinmotion

Baza obiektów i tekstur

W każdy weekend aktualizowana jest bezpłatna dla kursantów baza tekstur i obiektów do pobrania, które możesz wykorzystać w swoim projekcie.

Dlaczego ten kurs jest inny?

W Internecie znajdziesz mnóstwo szkoleń, ale niewiele wiedzy przygotowanej z myślą o projektantach wnętrz. Jednak Ty masz nieco inne potrzeby niż typowy architekt czy konstruktor. Tematy, które są ważne dla niego, są zbędne dla Ciebie, a te które są Tobie potrzebne, rzadko znaleźć wśród tutoriali dostępnych na YouTubie.

Ile zarobisz więcej,
jeśli czas spędzony nad projektem skróci się o 70%?

Wykorzystywanie wszystkich funkcji w ArchiCADzie w odpowiedni sposób pozwoli Ci zaoszczędzić czas spędzony nad projektem.
Czas to jedyna rzecz, której nie da się odzyskać. Ile dla Ciebie jest warty czas? 

Możesz także zapisać się teraz, a zapłacić za 30 dni.
Aby skorzystać z tej opcji wybiera opcję TWISTO podczas dokonywania opłaty.

RATY

3 miesięczne raty

777

  • Roczny dostęp do platformy
  • 5h prywatnych konsultacji na ZOOMie
  • Dostęp do dodatkowych szkoleń
  • Baza obiektów i tekstur

Popular

Opłata jednorazowa

Oszczędzasz

2 222

  • Roczny dostęp do platformy
  • 5h prywatnych konsultacji na ZOOMie
  • Dostęp do dodatkowych szkoleń
  • Baza obiektów i tekstur

Oto co kursanci mówią o trenerce i autorce szkolenia


U Pani jako pierwszej skorzystałam z pomocy i uznałam, że nie będę szukać dalej, ponieważ Pani szkolenia i Pani podejście w 100% mi odpowiadało

Bieżący kontakt i uśmiech na twarzy niezależny od pory webinaru czy męczącej alergii bezcenne 😉

Zawsze otrzymywałam odpowiedż, mogłam się też kontaktować telefonicznie. Pani Beata jest bardzo miłą osobą.

Nie jest Pani sztuczna, normalnie tłumaczy, ma Pani przyjemny głos, którego miło się słucha.

Jest Pani sympatyczną osobą, a to ułatwia współpracę no i oczywiście posiada Pani dużą wiedzę

Idealne podejście do rozwiązywania problemów przy projektowaniu w sposób przystępny dla architekta.

Inni tłumaczą bardzo na sucho. Pani potrafi zaciekawić tym co tłumaczy.

faq

Czy muszę posiadać własny program ArchiCAD?

Strona internetowa to szkolenia tłumaczące pracę w programie ArchiCAD. Jednak aby ta wiedzę wykorzystać w praktyce niezbędne jest posiadane własnego programu ArchiCAD. Wersję trial programu możesz pobrać bezpośrednio na stronie producenta www.graphisoft.com Ponadto jeśli jesteś studentem uczelni możesz otrzymać wersję studencką. Obie te wersje posiadają wszystkie funkcje omawiane podczas szkolenia. 

Posiadam wersję start edition, czy ona wystarczy?

Wersja SE ma pewne ograniczenia w funkcjach. Jednak jeśli jesteś użytkownikiem tej wersji programu nadal możesz korzystać z mojego szkolenia. Ponad 20% moich kursantów są użytkownikami tego programu i specjalnie z myślą o nich przygotowałam dodatkowe tutoriale tłumaczące jak wykonać niektóre czynności nie posiadając dostępu do niezbędnych funkcji. Znajdziesz je w dotychczasowej wersji kursu ArchiCADa.

Jak długo mam dostęp do kursu?

Opłata dokonywana jest na 1 rok dostępu do platformy, a tym samym wszystkich materiałów jakie znajdują się na platformie - szkoleń, bazy plików, pomocy, forum, grupy. Po upływie roku niezbędne jest dokonanie kolejnej opłaty, aby utrzymać dostęp do materiałów. Jednak sam podejmujesz decyzję, czy chcesz opłacić dostęp za rok, czy też nie.

Czy dostanę certyfikat / Fakturę?

Po przerobieniu wszystkich lekcji na kursie, wykonaniu zadań projektowych otrzymujesz certyfikat ukończenia szkolenia. Faktura zawsze wystawiana jest w ciągu 7 dni od dokonania opłaty i wysyłana do Ciebie droga mailową.

Zacznij projektować w ArchiCADzie

szybko, łatwo i przyjemnie

Cześć, jestem Beata

Ten kurs postaw w odpowiedzi na potrzeby użytkowników ArchiCADa, którym tak jak mnie, zależało na maksymalnym usprawnieniu i przyspieszeniu pracy nad projektem ArchiCADzie. Jako młoda mama nie mogłam (i nie chciałam) zarywać wiecznie nocy nad projektami robiąc wszystko "ręcznie". Kilkanaście lat temu postanowiłam, że nauczę się programu do perfekcji i teraz swoją wiedzę przekazuję takim osobom jak ty. Życie jest za krótkie, aby spędzać wieczność przed ekranem komputera ;)

Nie mogę się już doczekać kiedy będę mogła pomóc Ci usprawnić swoją pracę w ArchiCADzie