Lesson 1, Topic 1
In Progress

Jak uczyć się na kursie?

Zanim przejdziesz dalej zapoznaj się z tymi uwagami i zaleceniami dotyczącymi uczestnictwa w kursie:

 1. Lekcje kursu podzielone są na tygodnie. Dostęp do nich otrzymujesz w odstępach tygodniowych od chwili rozpoczęcia nauki na kursie. Jeśli nic nie widzisz w materiałach kolejnego tygodnia oznacza to jedynie, że ten tydzień się jeszcze nie rozpocząć.
 2. Lekcje każdego tygodnia są podzielone na dwie grupy:
  1. Część główną – w początkowej części tygodnia
  2. Materiału dodatkowe – znajdziesz je po części głównej 

Część główna kursu

To w tej części znajdziesz najważniejsze lekcje dotyczące szkolenia. Jest to absolutne minimum do przerobienia na kursie i osiągnięcia efektu, jakiego się spodziewasz.

Lekcje w tej części muszą być przerabiane w takiej kolejności, w jakiej zostały zamieszczone. Nie możesz dowolnie przeskakiwać pomiędzy lekcjami, których jeszcze nie zobaczyłaś, ale możesz wracać w dowolnej chwili do dowolnej lekcji, którą już ukończyłaś.

Każda lekcja składa się z 3 elementów:

 1. Nagranie video
 2. Podsumowania pod filmem: jest to krótkie podsumowanie treści wideo – nie jest to dokładna transkrypcja treści filmu
 3. Materiałów z ćwiczeniami (nad filmem znajdziesz zakładkę MATERIALS), należy w nią kliknąć aby zobaczyć materiały dołączone do danej lekcji; o ile filmy są ważne, o tyle to w ćwiczeniach jest magia i dopiero ich wykonanie pomoże Ci robić postępy i zobaczyć efekty w Twojej firmie. Nie pomijaj wykonania ćwiczeń

Co ważne!

System wychwytuje czy naprawdę się uczysz i jesteś aktywny na kursie, czy przy okazji przeglądasz facebooka i gotujesz obiad. Mnie naprawdę zależy na Twoich efektach, ale chcę Cię także zmotywować do nauki, dlatego pamiętaj że:

 1. Film Wideo: rozpoczyna się najczęściej automatycznie i musisz zobaczyć je w całości, aby lekcja została odznaczona jako ukończona. (w zależności od rodzaju przeglądarki czasami może film nie rozpoczynać się automatycznie, ale w każdej chwili możesz rozpocząć oglądanie klikając przycisk play.
 2. Film możesz pauzować i zatrzymywać w dowolnym momencie.
 3. Jeśli przejdziesz do innej zakładki przeglądarki film zatrzymuje się automatycznie i wznawia odtwarzanie, gdy wrócisz ponownie na lekcję z filmem.
 4. Jeśli nie możesz zobaczyć nagrania lekcji upewnij się, czy wszystkie poprzednie zostały ukończone jako wykonane (zobaczyłaś film w całości). Video nie wyświetla się, także lekcji kolejnej nie można odtworzyć jeśli poprzednia lekcja nie została ukończona. Zazwyczaj wyświetla się komunikat na ekranie informujący o krokach jakie należy wykonać jeśli czegoś nie da się otworzyć. 
 5. Jeśli mimo wszystko coś nie działa zawsze złapiesz mnie na czacie i jestem tutaj i mój zespół, aby Ci pomóc. 

Materiały dodatkowe

To druga część każdego tygodnia. Zazwyczaj są to jakieś linki do materiałów poszerzających wiedzę z danego tematu czy interesujących zagadnień.

Materiały dodatkowe znajdziesz także bezpośrednio na grupie szkolenia w dziale dokumenty. Dokumenty są stale uzupełniane i warto do nich zaglądać regularnie, aby usprawniać działanie swojej firmy na każdym etapie i rozwijać się, a nie stać w miejscu.

Biznesowe poniedziałki

Pamiętaj także o naszych grupowych spotkaniach na ZOOMie w każdy poniedziałek o 20:00. Terminy i linki do pokoju spotkań znajdziesz bezpośrednio na naszej grupie.